Taro kārtis

Lana Lapiņa.  Taro kāršu speciāliste ar 13 gadu pieredzi.kartis

Taro kārtis ietver sevī senu kosmisku gudrību, kurai ir tieša saistība ar kolektīvo bezapziņu. Tā ir gudrība, kura ved cilvēku pa sevis izzināšanas ceļu. Tā ir praktiska un garīgus likumus ietveroša dzīves filozofija, kas palīdz mums orientēties laikā un telpā.

Katrai Taro kārtij ir sava nozīme, kas apraksta kādu no cilvēka dzīves aspektiem. Kārtis norāda uz ārējiem vai iekšējiem enerģiju veidiem, kas tieši vai netieši ietekmē mūsu dzīvi.

22 Vecākie Arkāni satur dziļu arhetipisko simbolismu, atspoguļojot cilvēka evolūciju dzīves ceļā. 56 Jaunākie Arkāni apraksta iespējamās sadzīviskās situācijas un cilvēkus mūsu dzīvē.

Tradicionāli Taro kārtis tiek izmantotas dažādu sadzīvisku situāciju skaidrošanai un atbilžu saņemšanai jebkurā dzīves situācijā, piemēram:

  • apraksta esošo situāciju darbā un attiecībās
  • rāda, kādi ir iespējamie notikumu attīstības scenāriji
  • dod padomu, kā labāk risināt esošo problēmu
  • ļauj labāk iepazīt pašam sevi vai citus cilvēkus
  • palīdz saprast cilvēku slēptos motīvus un zemapziņas ietekmi

Uzzinot katra Arkāna nozīmi un pielietojot tos savā ikdienas dzīvē, jūs sāksiet labāk izprast sevi un līdzcilvēkus, pārvērtēsiet savu iegūto pieredzi un labāk apzināsieties tagadni un tās ietekmi uz nākotni. Taro kārtis palīdzēs transformēt un paplašināt apziņu, pasaules uzskatus un domāšanu. Tas ir interesants un aizraujošs veids, kas ved mūs pa garīgās un individuālās izaugsmes ceļu.

 

Konsultācijas maksa 35 eur

 

Pieteikties: tel.20239199; e-pasts: info@cza.lv

VAI

Lana Lapiņa: tel.29477420, e-pasts: lanalapina@inbox.lv