Individuāla saruna pie Zintras

Dzīvē gadās brīži, kad esi it kā apmaldījies, sapinies, kad viss brūk un jūk- attiecības, veselība, darbs, nauda... Tad ir iekšēja nepieciešamība vienkārši aprunāties, "izkratīt sirdi", lai saprastu, kur un kā virzīties tālāk, kā iegūt līdzsvaru, kā tikt ārā no sava "vāveres riteņa".zintra

Zintra ir gatava tev palīdzēt uzklausot, atbalstot un iedvesmojot. Viņa var ieteikt dažādas prakses, metodes un tev piemērotākos speciālistus. Tas palīdzēs izprast pašam sevi, paraudzīties uz savu situāciju no citas puses.

Zintra par sevi:

 "Vienmēr esmu uzskatījusi, ka ieguldīt laiku un naudu ir vērts tikai tur, kur varu paaugstināt savu Apziņu. Izzinu sevi jau no 1995.g., kad sāku mācīties dziednieku skolā, pēc tam tādās skolās, kā "Akvilona", "Saskarsme" u.c.

Profesionāli ilggadēji darbojos valsts pārvaldē un uzņēmējdarbībā ar un ap finansēm. Iepazīstot daudzas metodes un sistēmas, esmu atradusi līdzsvaru starp privāto un profesionālo dzīves jomu.  Tas man ļāva sakārtot savu dzīvi tā, lai tagad būtu gan vēlēšanās, gan laiks šajā pieredzē dalīties ar citiem.

Mūsu sarunā došu dažādus vingrinājumus enerģētiskā līdzsvara saglabāšanai. Savu dzīves ceļu mums jāmēro katram pašam. Izdziedināt kādu var tikai tad, ja cilvēks pats ir gatavs mainīties. Tāpēc "Ceļasomā" būs vingrinājumi, paņēmieni, receptes, lūgšanas, ar ko mājās pašam darboties, mācīties un mainīties, lai pēc tam to visu pielietotu savā dzīvē!”

 

Enerģijas apmaiņai Tavs ziedojums

Pieteikties: t. 26306972