Numeroloģija

Lana Lapiņa - astroloģe un numeroloģe ar 13 gadu pieredzi.a

 

Mēs dzīvojam matemātiskā pasaulē, kaut gan reti par to aizdomājamies.

Pievērsiet uzmanību visiem skaitļiem jūsu dzīvē, un jūs būsiet pārsteigti, cik spēcīgi tie ietekmē jūsu dzīvi. Pievērsiet uzmanību savas mājas numuram, ēkas numuram, kurā jūs strādājat, savas automašīnas numuram, telefona, bankas konta cipariem, savam esošajam gadu skaitlim, dzimšanas datumiem - tie visi atspoguļo mūsu ikdienu un sadzīvi vibrāciju līmenī.

Katrs cipars apzīmē konkrētu magnētiskā lauka viļņa svārstību frekvenci, kas ietekmē cilvēkā psiholoģiskos procesus un sajūtas. Cilvēka vārds un dzimšanas dati raksturo viņa personisko svārstību frekvenci un līdz ar to arī raksturo viņa individuālo būtību. Tie stāsta par jūsu prasmēm un talantiem, rakstura iezīmēm, tieksmēm un dzīves mērķi. Te ieliktas potenciālās norādes tam, kā labāk īstenot savus sapņus un atrast savu vietu dzīvē.

Tā kā viss nepārtraukti plūst un mainās, arī cilvēks ir pakļauts skaitlisko vibrāciju pārmaiņām. Katrs jauns gads nes jaunas iespējas un uzdevumus. Kādā savas attīstības cikla posmā šobrīd atrodaties, uz ko cipari jūs mudina un kam aicina pievērst vairāk uzmanības, kādu profesija ir piemērotāka, kādu datumu izvēlēties laulību reģistrācijai, uzņēmuma dibināšanai, citu svarīgu notikumu plānošanai – tā ir skaitļu valodā ierakstītā informācija, kura palīdzēs jums labāk apzināties un izmantot savas iespējas.

 

Konsultācijas cena: 35 eur.

 

Pieteikties: tel.20239199; e-pasts: info@cza.lv

VAI

Lana Lapiņa: tel.29477420, e-pasts: lanalapina@inbox.lv